MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZANIA NOWYCH FILMÓW NA DWIE DOBY, A STARSZYCH NA TYDZIEŃ W CENIE ZA JEDNĄ DOBĘ !!! PŁYTY BLU-RAY JUŻ OD 5 ZŁ DO 12 ZŁ, DVD OD 3,50 ZŁ DO 9 ZŁ, A 4K ULTRA HD 15 ZŁ !!! "KLER" JUŻ NA DVD I BLU-RAY!!! "BOHEMIAN RHAPSODY" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!! "PLANETA SINGLI 2" JUŻ NA DVD I BLU-RAY!!!
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę
Powiększ
dvd
Czarnoskóra Hortensja mieszka w Londynie, jest okulistką świetnie radzącą sobie w życiu. Po śmierci matki odnajduje dokument świadczący o tym, że w dzieciństwie była adoptowana. Postanawia dowiedzieć się, kim byli jej naturalni rodzice. Jest absolutnie zaskoczona, kiedy odkrywa, że jej prawdziwa, biologiczna matka, Cynthia, jest białą kobietą i ma 20 letnią córkę Roxanne, z którą mieszka. Pomimo panicznego zakłopotania jakie wywołuje kontakt z dawno zapomnianą córką, kobiety umawiają się na spotkanie.
Gatunek: Dramat, Kino konesera, Komedia obycz.
Tytuł oryginalny: Secrets & Lies
Reżyseria: Mike Leigh
Obsada: Brenda Blethyn, Timothy Spall, Marianne Jean-Baptiste, Phyllis Logan, Claire Rushbrook, Elizabeth Berrington, Michele Austin, Lee Ross, Ron Cook, Lesley Manville, Nitin Ganatra, Frances Ruffelle, Emma Amos, Brian Bovell
Kraj: Francja , Wielka Brytania (1996)
Data premiery: 2009-01-17
Dystrybutor: KINO ŚWIAT
Język: polski 5.1, angielski 5.1
Napisy: polskie
Czas: 136 min.
powrót
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
tel. (012) 656-53-27


Zapraszamy 365 dni w roku
w godzinach
poniedziałek - piątek 14.00 - 22.00
sobota, niedziela i święta
12.00 - 22.00

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków