MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZANIA NOWYCH FILMÓW NA DWIE DOBY, A STARSZYCH NA TYDZIEŃ W CENIE ZA JEDNĄ DOBĘ !!! PŁYTY BLU-RAY JUŻ OD 5 ZŁ DO 12 ZŁ, DVD OD 3,50 ZŁ DO 9 ZŁ, A 4K ULTRA HD 15 ZŁ !!! "KLER" JUŻ NA DVD I BLU-RAY!!! "BOHEMIAN RHAPSODY" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!! "PLANETA SINGLI 2" JUŻ NA DVD I BLU-RAY!!!
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę
Powiększ
dvd
Jack (Jared Leto) jest na tyle nierozważny, aby wdać się w romans z żoną własnego szefa, który na dodatek jest jednym z bossów przestępczego światka Las Vegas. Co gorsza, daje się przyłapać na gorącym uczynku i tylko cudem udaje mu się chwilowo uratować skórę. Musi jednak uciekać najszybciej jak to jest możliwe, gdyż rozwścieczony rogacz wysyła jego śladem trzech bandziorów. Udaje mu się namówić najlepszego kumpla Pilota (Jake Gyllenhaal) żeby mu towarzyszył. Pilot, fan Kurta Cobaina i zespołu Nirvana zgadza się, pod warunkiem, że celem ich wyprawy będzie Seattle. Po drodze zabierają jeszcze przypadkowo poznaną zagubioną i nieszczęśliwą Cassie (Selma Blair). To, co rozpoczęło się jako desperacka ucieczka, niespodziewanie staje się podróżą ich życia, pełną muzyki, emocji, poszukiwania odpowiedzi na pytania o prawdę, miłość i śmierć.
Gatunek: Dramat, Sensacyjny
Tytuł oryginalny: Highway
Reżyseria: James Cox
Obsada: Jared Leto, Jake Gyllenhaal, Selma Blair, Stephen Shellen, Arden Myrin, Mark Rolston, Kimberley Kates, Jeremy Piven, John C. McGinley
Kraj: USA (2002)
Data premiery: 2009-05-22
Dystrybutor: MONOLITH
Język: polski 5.1, angielski 5.1
Napisy: polskie
Czas: 95 min.
powrót
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
tel. (012) 656-53-27


Zapraszamy 365 dni w roku
w godzinach
poniedziałek - piątek 14.00 - 22.00
sobota, niedziela i święta
12.00 - 22.00

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków