MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZANIA NOWYCH FILMÓW NA DWIE DOBY, A STARSZYCH NA TYDZIEŃ W CENIE ZA JEDNĄ DOBĘ !!! PŁYTY BLU-RAY JUŻ OD 5 ZŁ DO 12 ZŁ, DVD OD 3,50 ZŁ DO 9 ZŁ, A 4K ULTRA HD 15 ZŁ !!! "PRZEMYTNIK" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!! "BOHEMIAN RHAPSODY" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!! "GREEN BOOK" JUŻ NA DVD I BLU-RAY!!! "AQUAMAN" - JUŻ NA 4K ULTRA HD, BLU-RAY, BLU-RAY 3D I DVD!!! "NARODZINY GWIAZDY" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!!
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę
Powiększ
dvd
"Panie z Cranford" to doskonała adaptacja powieści Elizabeth Gaskell (autorki bestselleru "Północ – Południe") tworzącej w tym samym romantycznym klimacie. Mary Smith trafia do domu swoich ciotek – dwóch starych panien o skrajnie różnych charakterach: rozważnej, ale despotycznej Deborah i romantycznej Matty. W tym samym czasie w Anglii zaczyna się rewolucja przemysłowa – i idąca za tym rewolucja społeczna. A pieniądze stają się ważniejsze niż podziały klasowe czy tradycja… Początkiem zmian w Cranford okazuje się przybycie do miasteczka młodego i przystojnego lekarza – Franka Harrisona…. I to nie tylko z powodu rewolucyjnych metod medycznych przez niego stosowanych, ale ze względu na wrażenie, jakie robi na wielu miejscowych kobietach. Wzruszająca, a jednocześnie dowcipna historia jednego roku z życia mieszkańców niewielkiego miasteczka, pełnego codziennych absurdów, wielkich tragedii, romansów i strachu przed nowym i nieznanym. (2 płyty)
Gatunek: Dramat, Serial
Tytuł oryginalny: Cranford
Reżyseria: Simon Curtis, Steve Hudson
Obsada: Judi Dench, Michael Gambon, Imelda Staunton, Simon Woods, Julia Sawalha, Francesca Annis, Greg Wise, Philip Glenister, Eileen Atkins, Jim Carter, Claudie Blakley, Lesley Manville, Martin Shaw, Barbara Flynn, Alex Jennings, Alex Etel, Finty Williams
Kraj: Wielka Brytania (2007)
Data premiery: 2014-04-14
Dystrybutor: BEST FILM
Język: polski 2.0, angielski 2.0
Napisy: polskie
Czas: 275 min.
powrót
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
tel. (012) 656-53-27


Zapraszamy 365 dni w roku
w godzinach
poniedziałek - piątek 14.00 - 22.00
sobota, niedziela i święta
12.00 - 22.00

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków