~~ PEŁNYCH SPOKOJU I RADOŚCI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, WYPOCZYNKU W RODZINNYM GRONIE ORAZ OPTYMIZMU I WIOSENNEGO NASTROJU ŻYCZY VIDEO - FILM ~~ GODZINY OTWARCIA WYPOŻYCZALNI W OKRESIE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH: SOBOTA (20.04) OD 10.00 DO 22.00, NIEDZIELA (21.04) OD 14.00 DO 22.00 I W PONIEDZIAŁEK (22.04) OD 12.00 DO 22.00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZANIA NOWYCH FILMÓW NA DWIE DOBY, A STARSZYCH NA TYDZIEŃ W CENIE ZA JEDNĄ DOBĘ !!! PŁYTY BLU-RAY JUŻ OD 5 ZŁ DO 12 ZŁ, DVD OD 3,50 ZŁ DO 9 ZŁ, A 4K ULTRA HD 15 ZŁ !!!
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę
Powiększ
dvd
Rodzina Phillipsów mieszka w robotniczej dzielnicy Londynu. Nadchodzący weekend zapewne nie będzie się różnił od poprzednich. Znów Nadia wyruszy na poszukiwanie życiowego partnera z matrymonialnego ogłoszenia, jej starsza siostra, by móc się zabawić, podrzuci swego dorastającego syna byłemu mężowi, zaś młodsza, oczekująca dziecka Molly, jeszcze raz spróbuje przekonać swego chłopaka do małżeństwa. Znów matka dziewcząt będzie użerać się z psem sąsiadów, zaś zdominowany przez nią ojciec spróbuje niczego nie zauważać. Czy ten weekend cokolwiek zmieni w życiu sióstr? Z pozoru nic. Ale Nadia na randce z nieznajomym spotka byłego męża siostry, który gdzieś zapodział syna. Chłopak Molly przestraszy się odpowiedzialności, jaka spada na ojca i spróbuje uciec akurat w chwili, gdy dziewczyna dostaje bólów porodowych, zaś Debbie będzie musiała zaopiekować się zarówno siostrą, jaki pobitym przez chuliganów synkiem. W sumie niewiele, ale wystarczy, aby odżyły na nowo zagubione gdzieś więzi rodzinne i by z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Wzruszający film o poszukiwaniu własnego szczęścia i zadowoleniu odnajdywanym w codziennym życiu.
Gatunek: Dramat
Tytuł oryginalny: Wonderland
Reżyseria: Michael Winterbottom
Obsada: Shirley Henderson, Gina McKee, Molly Parker, Ian Hart, John Simm, Stuart Townsend, Kika Markham, Jack Shepherd, Enzo Cilenti, Sarah-Jane Potts, David Fahm, Ellen Thomas, Peter Marfleet, Nathan Constance, Anton Saunders, Abby Ford
Kraj: Wielka Brytania (1999)
Data premiery: 2004-02-19
Dystrybutor: ITI
Język: polski 2.0, angielski 2.0
Napisy:
Czas: 105 min.
Zwiastun - kliknij na miniaturkę aby zobaczyć zwiastun
powrót
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
tel. (012) 656-53-27


Zapraszamy 365 dni w roku
w godzinach
poniedziałek - piątek 14.00 - 22.00
sobota, niedziela i święta
12.00 - 22.00

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków