MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZANIA NOWYCH FILMÓW NA DWIE DOBY, A STARSZYCH NA TYDZIEŃ W CENIE ZA JEDNĄ DOBĘ !!! PŁYTY BLU-RAY JUŻ OD 5 ZŁ DO 12 ZŁ, DVD OD 3,50 ZŁ DO 9 ZŁ, A 4K ULTRA HD 15 ZŁ !!! "KLER" JUŻ NA DVD I BLU-RAY!!! "MAŁA STOPA" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I BLU-RAY 3D!!! "BEZ LITOŚCI 2" - JUŻ NA 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD!!! "OCEAN'S 8" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!! "MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!!
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę
Powiększ
dvd
William Thacker (Hugh Grant) jest właścicielem turystycznej księgarni w Londynie, obecnie rozwiedziony. Pewnego dnia do sklepu przychodzi popularna na całym świecie aktorka Anna Scott (Julia Roberts), szuka pewnej książki podróżniczej i znajduje miłość... Kiełkujący romans zostaje przerwany, kiedy pojawia się oficjalny narzeczony gwiazdy. Anna i Wiliam spotykają się w różnych okolicznościach, nie zawsze są one dla nich korzystne. Bohater ma nadzieję na trwały związek z aktorką, ale czy romans gwiazdy filmowej ze zwykłym widzem jest możliwy?
Gatunek: Komedia rom.
Tytuł oryginalny: Notting Hill
Reżyseria: Roger Michell
Obsada: Julia Roberts, Hugh Grant, Rhys Ifans, Emma Chambers, Gina McKee, Hugh Bonneville, Richard McCabe, James Dreyfus, Dylan Moran, Tim McInnerny, Julian Rhind-Tutt, Lorelei King, John Shrapnel, Clarke Peters, Emily Mortimer, Mischa Barton, Dennis Matsuki
Kraj: USA, Wielka Brytania (1999)
Data premiery: 2000-09-16
Dystrybutor: ITI
Język: polski 2.0, angielski 2.0
Napisy: polskie
Czas: 122 min.
Zwiastun - kliknij na miniaturkę aby zobaczyć zwiastun
powrót
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
tel. (012) 656-53-27


Zapraszamy 365 dni w roku
w godzinach
poniedziałek - piątek 14.00 - 22.00
sobota, niedziela i święta
12.00 - 22.00

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków