MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZANIA NOWYCH FILMÓW NA DWIE DOBY, A STARSZYCH NA TYDZIEŃ W CENIE ZA JEDNĄ DOBĘ !!! PŁYTY BLU-RAY JUŻ OD 5 ZŁ DO 12 ZŁ, A DVD OD 3,50 ZŁ DO 9 ZŁ !!! "HAN SOLO. GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I BLU-RAY 3D!!! "BEZ LITOŚCI 2" - JUŻ NA 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD!!! "OCEAN'S 8" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!! "MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!!
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę
Powiększ
dvd
Nowa wersja jednego z największych arcydzieł w historii polskiej kinematografii. Andrzej Wajda przemontował i skrócił swój film, nadając mu nowy, jeszcze atrakcyjniejszy kształt. Dzięki wysiłkom wybitnych specjalistów obraz i dźwięk zyskały znakomita jakość. Epicka opowieść o trzech przyjaciołach, którzy postanawiają założyć fabrykę w XIX wiecznej Łodzi. Karol, Moryc i Maks dzięki postępowi zdobywają kapitał i zaczynają realizacje swoich marzeń. Jednak skomplikowane relacje panujące w świecie ówczesnych fabrykantów, a także niebezpieczny romans Karola mogą przekreśli wizjonerskie plany.
Gatunek: Dramat, Lektura, Obyczajowy
Tytuł oryginalny: Ziemia obiecana / Promised land
Reżyseria: Andrzej Wajda
Obsada: Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Kalina Jędrusik, franciszek Pieczka, Bożena Dykiel, Anna Nehrebecka, Tadeusz Białoszyński, Andrzej Szalawski, Piotr Fronczewski, Andrzej Łapicki, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Zbigniew Zapasiewicz
Kraj: Polska (1974)
Data premiery: 2002-03-24
Dystrybutor: VISION
Język: polski 5.1
Napisy: angielskie, francuskie, włoskie, hiszpańskie, niemieckie, rosyjskie
Czas: 138 min.
Zwiastun - kliknij na miniaturkę aby zobaczyć zwiastun
powrót
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
tel. (012) 656-53-27


Zapraszamy 365 dni w roku
w godzinach
poniedziałek - piątek 14.00 - 22.00
sobota, niedziela i święta
12.00 - 22.00

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków