MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZANIA NOWYCH FILMÓW NA DWIE DOBY, A STARSZYCH NA TYDZIEŃ W CENIE ZA JEDNĄ DOBĘ !!! PŁYTY BLU-RAY JUŻ OD 5 ZŁ DO 12 ZŁ, DVD OD 3,50 ZŁ DO 9 ZŁ, A 4K ULTRA HD 15 ZŁ !!! "KLER" JUŻ NA DVD I BLU-RAY!!! "MAŁA STOPA" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I BLU-RAY 3D!!! "BEZ LITOŚCI 2" - JUŻ NA 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD!!! "OCEAN'S 8" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!! "MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!!
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę
Powiększ
dvd
Cichy, Biedrona, Kobra i Skorpion to tak zwane "młode wilki", dziewiętnastolatkowie szukający szczęścia i wielkich pieniędzy. Ich życie kręci się wokół samochodów, kobiet i narkotyków. Są przemytnikami pracującymi dla szefa szczecińskiego gangu - Czarnego. Dobra passa kończy się w momencie, w którym najbogatszy człowiek w Szczecinie - Chmielewski, rezygnuje z nielegalnych interesów z Czarnym. Od tej chwili młodzi muszą radzić sobie sami.
Gatunek: Sensacyjny
Tytuł oryginalny: Smugglers / Fast Lane
Reżyseria: Jarosław Żamojda
Obsada: Jarosław Jakimowicz, Piotr Szwedes, Paweł Deląg, Agnieszka Czekańska, Michał Breitenwald, Marcin Sosnowski, Krystyna Kołodziejczyk, Tomasz Preniasz-Struś, Jan Nowicki, Waldemar Barwiński, Henryk Bista
Kraj: Polska (1995)
Data premiery: 2010-05-14
Dystrybutor: GALAPAGOS
Język: polski 2.0
Napisy:
Czas: 95 min.
powrót
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
tel. (012) 656-53-27


Zapraszamy 365 dni w roku
w godzinach
poniedziałek - piątek 14.00 - 22.00
sobota, niedziela i święta
12.00 - 22.00

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków