UWAGA!!! W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ OD DNIA 30.03 (PONIEDZIAŁEK) WYPOŻYCZALNIA BĘDZIE CZYNNA CODZIENNIE DO GODZ. 20.00. GODZINY OTWARCIA NIE ULEGAJĄ ZMIANIE. !!! PŁYTY BLU-RAY JUŻ OD 5 ZŁ DO 12 ZŁ, DVD OD 3,50 ZŁ DO 9 ZŁ, A 4K ULTRA HD OD 8 ZŁ DO15 ZŁ !!! UWAGA!!! W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM OD DNIA 13.03 BR. WYDŁUŻAMY OKRES WYPOŻYCZENIA FILMÓW STARSZYCH W RAMACH ABONAMENTU DO DWÓCH TYGODNI. OBOWIĄZUJE DO DNIA 30.04. NOWOŚCI POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN.
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę
Powiększ
dvd
Wydawałoby się, że czas na erratę przychodzi po zakończeniu dzieła. Gdy po niewczasie orientujemy się, że wystąpił błąd, fatalna omyłka, której teraz już nie da się zamazać, można jedynie próbować wytłumaczyć, że to miało być inaczej. A co, gdy wykaz błędów pojawia się wcześniej? Jeśli facet trochę po 30-tce myśli o swoim życiu jako czymś skończonym, w czym już nic się nie zdarzy, a można jedynie próbować wyjaśniać zaszłości? Jest to niewypowiedzianie smutne. Takie wrażenie wywołuje bohater "Erratum" Marka Lechkiego. Michał, grany przez Tomasza Kota, obiektywnie rzecz biorąc, nie ma na co narzekać: dobrze zarabia, ma ładną żonę, syna. Jednak sprawia wrażenie człowieka wypalonego. Pewnego dnia na prośbę szefa jedzie do Szczecina, swojego rodzinnego, dawno nieodwiedzanego miasta. Ma tam odebrać nowe auto szefa, jednak podróż wywołuje też w Michale duchy z przeszłości: nigdy niewyjaśnione rodzinne konflikty, porzucone ambicje. Chce je jak najszybciej odpędzić, wyjechać jeszcze tego samego dnia, ale nieprzewidziane zdarzenia powodują, że musi zostać w Szczecinie, w mieszkaniu nieprzejednanego ojca, na dłużej.
Gatunek: Dramat, Kino konesera, Psychologiczny
Tytuł oryginalny: Erratum
Reżyseria: Marek Lechki
Obsada: Tomasz Kot, Ryszard Kotys, Janusz Michałowski, Tomasz Radawiec, Karina Kunkiewicz, Jerzy Rogalski, Janusz Chabior, Mariusz Saniternik, Jerzy Matula, Dorota Pomykała, Grażyna Krukówna
Kraj: Polska (2010)
Data premiery: 2011-10-06
Dystrybutor: BEST FILM
Język: polski 5.1
Napisy: angielskie
Czas: 90 min.
Zwiastun - kliknij na miniaturkę aby zobaczyć zwiastun
powrót
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
tel. (012) 656-53-27


Zapraszamy 365 dni w roku
w godzinach
poniedziałek - piątek 14.00 - 22.00
sobota, niedziela i święta
12.00 - 22.00

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków