MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZANIA NOWYCH FILMÓW NA DWIE DOBY, A STARSZYCH NA TYDZIEŃ W CENIE ZA JEDNĄ DOBĘ !!! PŁYTY BLU-RAY JUŻ OD 5 ZŁ DO 12 ZŁ, DVD OD 3,50 ZŁ DO 9 ZŁ, A 4K ULTRA HD 15 ZŁ !!! "KLER" JUŻ NA DVD I BLU-RAY!!! "BOHEMIAN RHAPSODY" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!! "PLANETA SINGLI 2" JUŻ NA DVD I BLU-RAY!!!
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę
Powiększ
dvd
Prawdziwa historia, zrealizowana na podstawie bestsellera New York Timesa, która w fascynujący sposób ukazuje piękno ludzkiego ducha. Odnoszący sukcesy artysta Ron Hall (nominowany do Oscara Greg Kinnear) i jego żona Debbie (laureatka Oscara Renee Zellweger) wiodą doskonałe życie... na pozór. Kiedy ich wiara i rodzina zostają wystawione na próbę, niezwykła więź z bezdomnym włóczęgą (nominowany do Oscara Djimon Hounsou) prowadzi ich w niezwykłej podróży, podczas której poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni. Film określony przez krytyków "mocnym i inspirującym" ukazuje, jak prosty akt dobroci może zmienić wszystko.
Gatunek: Dramat
Tytuł oryginalny: Same Kind of Different as Me
Reżyseria: Michael Carney
Obsada: Renée Zellweger, Greg Kinnear, Jon Voight, Djimon Hounsou, Olivia Holt, Stephanie Leigh Schlund, Dana Gourrier, Lara Grice, Theodus Crane, Daniel Zacapa, Mykel Shannon Jenkins, David Jensen, Thomas Francis Murphy, Ty Parker, Austin Filson
Kraj: USA (2017)
Data premiery: 2018-03-06
Dystrybutor: IMPERIAL
Język: polski 5.1, angielski 5.1 , francuski 5.1, rosyjski 5.1
Napisy: polskie, angielskie, francuskie, rosyjskie , greckie, węgierskie, rumuńskie
Czas: 115 min.
Zwiastun - kliknij na miniaturkę aby zobaczyć zwiastun
powrót
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
tel. (012) 656-53-27


Zapraszamy 365 dni w roku
w godzinach
poniedziałek - piątek 14.00 - 22.00
sobota, niedziela i święta
12.00 - 22.00

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków