MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZANIA NOWYCH FILMÓW NA DWIE DOBY, A STARSZYCH NA TYDZIEŃ W CENIE ZA JEDNĄ DOBĘ !!! PŁYTY BLU-RAY JUŻ OD 5 ZŁ DO 12 ZŁ, DVD OD 3,50 ZŁ DO 9 ZŁ, A 4K ULTRA HD 15 ZŁ !!! "PEWNEGO RAZU... W HOLLYWOOD" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!! "SZYBCY I WŚCIEKLI: HOBBS I SHAW" JUŻ NA DVD, BLU-RAY, BLU-RAY 3D I 4K ULTRA HD !!! "KRÓL LEW" (2019) JUŻ NA DVD I BLU-RAY !!!
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę
Powiększ
dvd
W spokojnym miasteczku Summit szeryf ?T-Bone? Yankum ma niewiele pracy. Do czasu, kiedy w okolicy pojawiają się dwaj włóczędzy Sam i Bill. Wpadają oni na sprytny pomysł porwania syna miejscowego bankiera i przywódcy lokalnej społeczności Ambrose Dorseta. Udaje im się przekonać rezolutnego ośmiolatka Andiego (Haley Joel Osment), że zabierają go na wspaniałą, pełną przygód wyprawę. I rzeczywiście, to ?porwanie? jest dla chłopca niezwykła atrakcją. Przyjmuje rolę Czerwonego Wodza, niezłomnego indiańskiego wojownika i wciąga swoich porywaczy w serię wyczerpujących gier i zabaw.
Gatunek: Komedia, Przygodowy, Western, Familijny
Tytuł oryginalny: The Ransom of Red Chief
Reżyseria: Bob Clark
Obsada: Haley Joel Osment, Christopher Lloyd, Michael Jeter, Alan Ruck, Kaitlin Hopkins, Richard Riehle, Brent Hinkley, Sue Bugden, Brad Greenquist, Richard
Kraj: USA (1998)
Data premiery: 2005-04-07
Dystrybutor: MONOLITH
Język: polski 5.1, angielski 5.1
Napisy: polskie
Czas: 90 min.
powrót
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
tel. (012) 656-53-27


Zapraszamy 365 dni w roku
w godzinach
poniedziałek - piątek 14.00 - 22.00
sobota, niedziela i święta
12.00 - 22.00

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków