MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZANIA NOWYCH FILMÓW NA DWIE DOBY, A STARSZYCH NA TYDZIEŃ W CENIE ZA JEDNĄ DOBĘ !!! PŁYTY BLU-RAY JUŻ OD 5 ZŁ DO 12 ZŁ, A DVD OD 3,50 ZŁ DO 9 ZŁ !!! "HAN SOLO. GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I BLU-RAY 3D!!! "BEZ LITOŚCI 2" - JUŻ NA 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD!!! "OCEAN'S 8" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!! "MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT" JUŻ NA DVD, BLU-RAY I 4K ULTRA HD !!!
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę
Powiększ
dvd
Rasa ludzka tworzyła federację dwunastu planet. Badania nad sztuczną inteligencją doprowadziły do stworzenia rasy cybernetycznych maszyn - Cylonów. Ich bunt doprowadził do wyniszczającego konfliktu. Po latach zmagań Cyloni wycofali się i zniknęli w przestrzeni kosmicznej, jednak wojna nie została zakończona. Po latach, w wyniku podstępu uzyskali dostęp do systemów obronnych Dwunastu Kolonii i przypuścili atak, w wyniku którego rasa ludzka została niemal doszczętnie zniszczona. Z pogromu ocalał jeden okręt bojowy starego typu, Battlestar Galactica oraz pewna liczba statków cywilnych. Pod dowództwem komandora Adamy ocaleni ludzie podejmują się zadania odnalezienia na wpół mitycznej trzynastej kolonii, znanej też jako Ziemia. (5 płyt)
Gatunek: Science fiction, Serial
Tytuł oryginalny: Battlestar Galactica
Reżyseria: Marita Grabiak, Rod Hardy
Obsada: Edward James Olmos, Mary McDonnell, Jamie Bamber, James Callis, Katee Sackhoff, Tricia Helfer, Grace Park, Michael Hogan, Aaron Douglas, Tahmoh Penikett
Kraj: USA , Wielka Brytania (2004)
Data premiery: 2009-11-16
Dystrybutor: TIM
Język: polski 5.1, angielski 5.1
Napisy: polskie
Czas: 620 min.
Zwiastun - kliknij na miniaturkę aby zobaczyć zwiastun
powrót
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
tel. (012) 656-53-27


Zapraszamy 365 dni w roku
w godzinach
poniedziałek - piątek 14.00 - 22.00
sobota, niedziela i święta
12.00 - 22.00

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków