PROWADZIMY SPRZEDAŻ FILMÓW Z NASZYCH ZASOBÓW. ZAINTERESOWANCH PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY UWAGA!!! POSIADAMY JESZCZE DOŚĆ DUŻY ZBIÓR FILMÓW NA KASETACH VHS. SPRZEDAJEMY JE PO 5 ZŁ OD SZTUKI. ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę

 

Wypożyczalnia VIDEO-FILM istnieje na rynku od 1991 roku. Wystartowała mając na stanie kilkadziesiąt tytułów na kasetach VHS. Z roku na rok rozszerzając swoją ofertę dbała jednocześnie o to,by posiadać każdy legalnie ukazujący się tytuł z licencją do wypożyczania.


Od roku 1998, kiedy to firma WARNER BROS POLAND zaczęła wydawać pierwsze filmy na płytach DVD, wypożyczalnia poszerzyła swoją filmotekę o tytuły wydawane także na tym nośniku. Obecnie VIDEO-FILM dysponuje prawie pełną ofertą płyt DVD wydawanych przez wszystkich dystrybutorów działajacych na naszym rynku.

 

Siedziba firmy to duży (150 m2), przestronny, klimatyzowany i nowocześnie wyposażony lokal. Wypożyczalnia jest czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 19.00, w soboty od 12.00 do 16.00. W pozostałe dni nieczynne.
Motto wypożyczalni to fachowa i kompleksowa obsługa klienta.


Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia wypożyczalni!

VIDEO-FILM

 


Brak danych wypożyczalnia video Kraków
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
kom. +48 509 856 414


Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek - piątek 15.00 - 19.00
sobota, niedziela i święta
nieczynne

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków